Nasza Firma

Fundamenty naszych działań są stabilne. TRYBOŃ PPI to jedna z dłużej działających spółek na rynku, nie poddająca się jego chwilowym wahaniom. Naszą strategią jest dalsze działanie z zachowaniem przyjętych norm i polityki firmy – niezmiennej wysokiej jakości projektów i poszanowania Klienta.

Działamy z sukcesem 25 lat

Spółka Tryboń PPI nie powstałaby, gdyby nie pasja i wykształcenie założyciela i głównego udziałowca – Krzysztofa Trybonia, znanego architekta. Jego chęć realizacji marzeń i zdolności menadżerskie są fundamentem firmy.

Początkowy profil działalności Spółki związany był wyłącznie z rozwojem biura projektowego. Po kilku latach TRYBOŃ PPI rozpoczął pełną realizację projektów deweloperskich, mając na względzie przede wszystkim dobro Klienta i dbałość o produkt końcowy – jakość budynków i mieszkań.

Zostańmy w kontakcie

Masz pytania? Na pewno znajdziemy odpowiedź

 Wyrażam wszystkie poniższe zgody
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
 Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych
 Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego

Pasja

Rzetelność

Profesjonalizm

Zamieszkaj na Siedzibnej 38

Inwestycja pierwszego z   dwóch budynków wielorodzinnych nowo powstającego osiedla „Siedzibna38″  Mieszkania dla osób ceniących sobie wysoki standard w połączeniu z nowoczesną architekturą. Szeroka oferta dostosowana dla każdego. Koniec inwestycji zaplanowany na kwiecień 2017 roku.

Zobacz nasze mieszkania